Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama, yapılan bölge itibariyle İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçeleri kapsamaktadır. Burada bulunan ilçelerde yaşayan vatandaşların çeşitli haşerelerle ilgili yaşadıkları sorunlara odaklanan bu hizmet çalışması, profesyonel anlamda ilaçlama konusunda destek vermeyi amaçlar. Anadolu yakası yerleşim açısından Avrupa yakasına oranla daha az yoğundur. Bu sayede daha yeşil ve daha zengin bir doğaya sahiptir. Beykoz, Üsküdar, Kadıköy gibi hem çok yoğun nüfuslu hem de eski olan yerleşim yerlerinde akrep, fare, hamam böceği, tarta kurdu, bit, pire kene gibi böcek, haşere ve kemirgen istilalarına oldukça sık rastlanmaktadır. İstanbul’da yoğunlaşan şehirleşmeye rağmen hala bir köy kadar sakin ve bozulmamış kalmayı başarabilmiş özellikle Şile gibi şehirden uzak ilçeler, Anadolu Yakası’nın böcek ilaçlaması konusunda desteğe ihtiyacı olan yerleridir. Gerek tarım alanlarına yakınlık gerekse ormanlık arazilerin yoğunluğu sebebiyle, evlerde sık sık akrep, çıyan, fare gibi böcek haşere ve kemirgen sorunlarına rastlanmaktadır. Orman ve tarlalarında kene, salyangoz vb başka türlü ziyaretçileri olmaktadır.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları

Anadolu Yakası böcek ilaçlama fiyatları; ilaçlama yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir.

  • Apartman dairesi
  • Bahçeli ve müstakil ev
  • Tarım arazisi
  • Orman
  • Fabrika
  • Ofis
  • Metro ve diğer toplu taşıma vb. alanlarda ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası’nda böcek ilaçlaması yapılacak mesken ve diğer ortamların büyüklüğüne göre, ilaçlanacak haşerenin türü ve cinsine göre, istilanın yayılma oranına göre Anadolu Yakası böcek ilaçlama fiyatları değişiklik göstermektedir.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Yöntemleri

anadolu-yakasi-bocek-ilaclama
anadolu-yakasi-bocek-ilaclama

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama yöntemlerinde pek çok yerde uygulandığı gibi mekân, mekânın büyüklüğü, haşere ve haşere grubunun yoğunluğu büyük önem taşımaktadır. Yöntem de bu değişkenlere göre belirlenir. Haşerata göre kullanılacak yöntemler farklılık göstermektedir. Mekanınızda böcek ilaçlama uygulaması yapacak olan uzman kişi, orayı istila edebilecek bütün haşereyi tanımlamak konusunda bilgi sahibi ve onları bulmak için nereye bakması gerektiğini bilen bir profesyonel olmalıdır. Haşerelerin evin bilinen bilinmeyen her bölgesinde, çatlak duvarların içerisinde, döşemenizin altında ya da dolaplarınızda yaptıkları yuvalar tespit edilmelidir. Evinizi veya ofisinizi kendisine yuva edinmiş zararlı haşerelerin hangileri olduğu, nerelerde yuvalandıkları ve onlardan kurtulmanız için ne yapılması gerektiği konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip kişilerce bu iş yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir