Başakşehir Fare İlaçlama

Haşereler içinde en korkutucu ve mücadele etmesi en zor tür olan fareler özellikle bahçe içi ya da ormanlık ve boş arazilerde bulunan evleri ve alçak girişli daireleri tercih etmektedir. Ancak çatı faresi tırmanmayı sever ve yüksek apartmanlardaki dairelere dahi çıkabilir. Ya da lağım faresi, giderlerden ve duvarlardan tırmanarak bütün bir apartmanı dolaşabilir. Dolayısıyla “benim evime fare giremez” demeden önce iki kere düşünmek gerek. Evinize daha önce fare girdiyse, ya da fare dışkısı, eşyalarda kemirme izi gibi durumlarla karşılaştıysanız 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Başakşehir fare ilaçlama olarak İstanbul’un dört bir yanına hizmet sunmaktan şeref duyuyoruz.

Başakşehir Fare İlaçlama Servisi

basaksehir-fare-ilaclama
basaksehir-fare-ilaclama
basaksehir-fare-ilaclama
basaksehir-fare-ilaclama

Farelerin türüne, ebatına ve miktarına göre belirlediğimiz fare ilaçlama yöntemleriyle Başakşehir fare ilaçlama firmaları arasında ilk sırada yer alıyoruz. Ev ve iş yerinde hijyene önem veren insanlar için temiz olduğu alanlarda fare görmek hiç hoş olmayacaktır. Haşereyi ortadan kaldırmak için her yol denense de pek çok insan evde bireysel olarak denediği yöntemlerde başarılı olamaz, olsa da farenin geldiği yerden yeni fareler gelmeye devam edeceği için uzun vadede fayda sağlamaz. Her yolu denemenize rağmen sonuç alamazsanız 7/24 aktif olan hatlarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Başakşehir İstanbul’da alanında uzman ekibi ve yıllardır edindiği tecrübeyle hareket eden firmamız bir tık uzağınızda.

Fareleri evden uzaklaştırmak için neler yapabilirim?

  • Açık bırakılan gıda maddeleri fareleri cezbeder ve kokusunu çok uzaktan alıp o yiyeceğe ulaşmak için her yolu
  •  denerler. Bu nedenle fare girme ihtimali olan evlerde yiyecekler sağlam paketlenmeli ve delik olmadığına emin olunan dolaplarda muhafaza edilmelidir.
  • Kedi ve farenin düşmanlığını herkes bilir. Farelerle mücadele etmesi için kedi beslemeyi düşünebilirsiniz. Tıpkı Tom ve Jerry gibi!
  • Ev dışındaki çöpler temizlenmelidir.
  • Günlük kullanılmayan garaj, bodrum gibi alanların sık sık bakımı yapılmalıdır.
  • Defne yaprağı, çay ağacı yağı, nane yağı fareleri uzaklaştıracaktır.

Fare ilaçlama nasıl yapılır?

basaksehir-fare-ilaclama
basaksehir-fare-ilaclama

Farelerin türüne, kilosuna, boyuna ve yayılma hızına göre belirlediğimiz ilaçlama tekniklerimizle yaşam alanlarınızı farelerden arındırıyoruz. Genellikle fare istasyonları ve sıvı ilaçlama yöntemleriyle gerçekleştirilen fare ilaçlama uygulaması, garantili ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmekte ve kesin sonuç vermektedir. Fare ilaçlama kaç para, ilaçlama sırasında ve öncesinde ne yapmalıyım, gibi sorular için Başakşehir fare ilaçlama servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir