Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü yeni ve hızlı gelişen bir yerleşim yeridir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bu genç ilçemizde Beylikdüzü Böcek İlaçlama servisi olarak her türlü böcek, haşere ve kemirgen ilaçlamaları yapılmaktadır.

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Beylikdüzü haşere ilaçlamalarında kene, pire, bit, tahtakurusu, tahta kurdu, sivrisinek gibi kan emerek beslenen her türlü zararlı eklembacaklının sterilizasyonu işlemlerini gerçekleştirir. Haşere ilaçlamalarında sıvı kimyasal ilaçlama yöntemi kullanmaktayız. Ve bu yöntemi iki farklı teknikle uygulamaktayız. Bunlardan biri sıvı kimyasalı püskürterek diğeri de sisleme yöntemi ile uygulayarak ortama tatbik etmektedir. Bu yöntemler kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlarla yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlama haşereler dışında bodrum ve çatı katlarında yoğun olarak ortamda bulunan fareler için de kullanılmaktadır. Sıvı püskürtme yöntemi genellikle açık alanlarda (tenis kortları, parklar, bahçeler) kullanılmaktadır. Beylikdüzü ilaçlama firması olarak kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal (Doğu) hamam böceği, çıyan, kakalak, gibi eklembacaklıları etkisiz hale getirmek için de jel ilaçlama yöntemini kullanıyoruz. Bu yöntem de bir şırınga yardımıyla kimyasal jelin belirli noktalara sürülmesiyle gerçekleştirilir.

Beylikdüzü fare ilaçlama yöntemlerimiz ise farelerin türlerine ve bulundukları alana göre farklı metotlarla yapılmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde en çok görülen fare türü lağım faresi, fındık faresi, ev faresidir. Beylikdüzü ilaçlama servisimiz İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin tüm ilçelerinde de ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Her türlü ortamda ilaçlamalar yapan firmamız mekanların kullanım özelliklerine göre bir değerlendirme yaparak tüm uygulamalarını gerçekleştirir. Mesela tarla faresi ile fındık faresine ayrı fare ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Tarla fareleri için fare buğdayları denilen zehirler kullanılırken; fındık faresi, ev faresi gibi fare türleri için de fare istasyonları yöntemini uygular. Fare istasyonları evde, evcil hayvanların ya da çocukların olduğu her yerde oldukça güvenle kullanılabilecek bir fare ilaçlama yöntemidir. Beylikdüzü böcek ilaçlama fiyatları yapılan uygulamalara göre, kullanılan ilacın miktarına göre ve de ilaçlama yapılan alanın kaç metrekare olduğuna göre fiyatlandırılır. İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı ilaçlama yetki belgelerine sahip olup, tüm ilaçlama uygulamalarında TSE garantili ilaçlar kullanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir