Avcılar Denizköşkler Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek istilalarında vakit kaybı haşerenin daha geniş alanlara yayılmasına ve istilanın daha büyük zararlara yol açmasına sebep olmaktadır. Örneğin bir apartman dairesinde görülen istilaya vaktinde müdahale edilmezse böcekler diğer dairelere de yayılacak ve önü alınamaz bir durum ortaya çıkacaktır. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına vaktinde ve doğru müdahaleyle haşere oluşumları ortadan kaldırılmalıdır. Avcılar Denizköşkler Böcek İlaçlama servisi gibi prestijli ve köklü şirketlerin gerçekleştirdiği ilaçlama uygulamaları; etkili çözümlerle sorunu tamamen ortadan kaldıracaktır.

Haşere ve Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böceklerle mücadelede kalıcı ve kesin çözümler elde edebilmek için doğru bir yol izlenmesi gerekmektedir. İlkel böcek ilaçlama teknikleri haşere oluşumlarını sona erdirmemekle birlikte; zehirlenme, maddi kayıp, yanlış uygulama gibi çeşitli zararları da beraberinde getirmektedir. Bu doğrultuda en akıllıca seçim modern ve profesyonel ilaçlama yöntemlerinden faydalanmak olacaktır. Denizköşkler Böcek İlaçlama ekipleri; haşere ve böcek istilalarına kalıcı çözümler üretmek üzere en modern tekniklerden ve içeriği daima güncel tutulan etkili böcek ilaçlarından yararlanmaktadır. Bu yöntemler belirli değişkenlere göre farklılık göstermekte olup çeşitli analizler sonucunda en uygun görülen teknik uygulanmaktadır. Bu karar sürecini etkileyen ve incelenmesi gereken temel kriterler şu şekildedir;

  • Halihazırda bir istila olup olmadığı,
  • İlaçlanacak alanın açık ya da kapalı oluşu,
  • Alanın büyüklüğü ve istilanın yayıldığı kısmı,
  • İstilanın yayılma hızı,
  • Haşerenin türü, cinsi ve alt türü, (örn. böcek, hamam böceği, alman hamam böceği)
  • İşlem sırasında alanda insan olma durumu gibi değişkenler değerlendirilerek en uygun ilaçlama işlemine karar verilir.

En Etkili İlaçlama Teknikleri Nelerdir?

Böcek ilaçlama alanında yıllardır gerçekleştirdiği çalışmalar sonucu engin bir tecrübe kazanan Denizköşkler Avcıla Böcek İlaçlama ekiplerimiz; uygulamalarında teknolojik gelişmeleri takip ederek en modern yöntemleri kullanmaktadır. Ekiplerimizin en sık tercih ettiği böcek ilaçlama metotları sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama teknikleridir. Bu yöntemlerin uygulanış biçimi şu şekildedir:

  • Sıvı İlaçlama: Tüm haşereler için etkili olmaktadır. Haşere türüne göre kullanılan ilaç değişiklik gösterir. Böcek istilası bulunan evlerde, sıvı haldeki ilaç tüm yüzeylere uygulanır. Bu uygulama kısa süre içerisinde etki göstermekte olup henüz yumurtadan çıkmayan haşerelerin de ilaçtan etkilenebilmesi için uzun süre etkisini korumaktadır. Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak iki şekilde uygulanır.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği, karafatma böceği, kalorifer böceği benzeri haşereler üzerinde etkisini gösterir. Kısa süre içerisinde ölümcül sonuçlar yaratır.

NOT: Bu işlemlerin etkisini koruması için ilaçlama ekiplerinin vereceği talimat ve uyarılar dikkate alınmalıdır. Bu şartlar altında işlemden %100 sonuç alınacağı firmamızın teminatı altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir