Avcılar Firuzköy Böcek İlaçlama

Tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Avcılar ilçesinde ve semtlerinde böcek ilaçlama hizmetini yürüten Delta Böcek İlaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları haşerenin türü fark etmeksizin ortadan kaldırıyor. Avcılar’ın meşhur semtlerinden Firuzköy Avcılar böcek ilaçlama konusunda yılların tecrübesi Delta Böcek İlaçlama ile buluşuyor.

Firuzköy Böcek İlaçlama Servisi

Haşereler ev, mağaza, bina demeden hemen her yere girebiliyor ve çoğalabiliyorlar. Bıraktıkları yumurtalar ile hastalık saçan haşereler ayrıca yediğimiz gıdalara bulaştırdıkları mikroplar ile zehirlenmelere neden olabiliyorlar. Sivri sinek, kara sinek, fare, akrep, yılan, solucan, çıyan, hamam böceği ve bunun gibi yüzlerce haşere evlerde sağlığı tehdit ediyor. İlaçlama doğru bir şekilde yapılmalıdır. Bunu da ancak uzman bir ekip yapabilir. Haşereler tifüs, veba, sıtma, solunum yolu hastalıkları gibi rahatsızlıklara neden olabilirken bazı haşerelerin zehirleri insanları felç edebilmektedir. Bu tehlikeli haşerelerden kurtulmanın ilaçlama dışında bir yolu yoktur. İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde olmaktadır.

İlaçlama yöntemleri değişmekle beraber haşere türüne göre farklılık gösterebilir. İlaçlamanın ne kadar yapılacağı da yine haşere sorununa göre değişiklik gösterecektir. Alanın büyüklüğü, haşerelerin yoğunluğu haşere ilaçlama fiyatları konusunda etkilidir. Fare gibi haşereler doğurma yöntemi ile ürerler. Bir defada 8 tane kadar yavrularlar. İnsan yiyecekleri ile beslenirler ve bu nedenle mutfaklarda restoranlarda görülebilir. Fare probleminden ilaçlama ile kurtulmak mümkündür.

Akrep gibi son derece tehlikeli canlılar ise sıcak havayı sevmekle beraber evlerin duvarlarındaki çatlaklarda, ağaç kovuklarında ve taşların altlarında görülebilirler. Akrep kuyruğunda zehir taşıyan bir canlıdır ve kıskaçları vardır. Soktukları zaman hayati tehlikelere varan sonuçlar doğurabilirler. Hamam böceği, çıyan gibi haşereler tiksinti uyandırmakla beraber pek çok hastalığa zemin hazırlarlar. Hamam böceği lağımlardan pislik taşır ve mutfaklara kadar getirebilir. Çıyan ise zehirlidir ve yaz aylarında çıplak ayakla gezerken bu haşereye karşı dikkatli olmak gerekir.

Haşereler hızlı çoğalmakla beraber kontrol altına alınmaz ise büyük problem olabilirler. Delta Böcek İlaçlama Avcılar’ın semtlerinden Avcılar Firuzköy böcek ilaçlama konusunda  oturan sakinlere hizmet vermektedir. Siz de haşere problemi yaşıyorsanız Delta Böcek İlaçlama profesyonel ekibinden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir