Gümüş böceği ilaçlama

Böcekler ekolojik döngü için her ne kadar gerekli canlılar olsa da, insanlarla bir arada yaşamaya başladığında beraberinde birçok sorunu da getirir. Yaşam alanlarına giren böcekler maddi ve manevi olumsuzluklara sebep olur. Dünya üzerinde insanlardan sonra en fazla nüfusa sahip olan böceklerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri olan gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, hareket kabiliyeti son derece gelişmiş, beyaz renkli haşere çeşididir. Avcılar böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren diğer böcek türleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Kişisel alanlara genellikle dışarıdan getirilen karton koli, ve kitaplarla birlikte giren gümüş böceği mutfaklarda, kilerde, dolapların içinde, bodrum katlarında ve banyolarda sıklıkla görülür. Dişi gümüş böceği günde 200 adet yumurta bırakır. Yumurtalarından çıkan böceklerin yetişkin halini alma süresi ise 4 aydır. Genellikle pencere ve kapı kenarlarında, parke ve duvar yarıkları arasında kolaylıkla barınır. 10 ay boyunca aç ve susuz yaşayabilen gümüş böceğinin 300 milyon yıldır var olduğu biliniyor. Ortalama yaşam süreleri 1 ile 3 arasında değişen canlıların yaşam koşullarına göre bu sayı 8 yıla ulaşabilir.

Gümüş böceği ilaçlama uygulaması son derece titizlik isteyen bir işlemdir. Yaşam alanlarınızda bu canlı türü ile karşılaştığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almak en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, tüm belge ve ruhsatlara sahip Berfin böcek ilaçlama firmamız, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği adına kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.  Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan Berfin böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir