Avcılar Gümüşpala Böcek İlaçlama

Haşere istilalarında vakit kaybı, sorunu daha ciddi boyutlara ulaştırmaktadır. Bu sebeple istilaya dair ipuçları tespit edildiği an olaya müdahale edilmesi gerekmektedir. Ancak bu müdahale ilkel yöntemlerle ve bireysel uygulamayla değil profesyonel kişiler tarafından modern yöntemlerle gerçekleştirilmelidir. Gümüşpala Avcılar böcek ilaçlama firması olarak bu amaca hizmet etmekte olup vatandaşın ilaçlama taleplerine karşılık veriyoruz. Sektörün en köklü firması olan şirketimiz; insan sağlığını her şeyden üstün tutarak yıllardır böcek ilaçlama alanında en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Gümüşpala Haşere İlaçlama Firması

Onlarca yıldır ilaçlama alanında hizmet veren firmamız; sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak Avcılar genelinde çalışmalarını sürdürmektedir. Avcılar Gümüşpaşa böcek ilaçlamaservisi ilaçlama faaliyetlerini İstanbul, İzmir ve Kocaeli’deki şubelerinde de sürdüren ilaçlama ekiplerimiz; akrep, çıyan, fare, hamam böceği, tahta kurusu, gümüş böceği, yılan, kene, pire, güve gibi evlerde görülen haşere türlerine müdahalede bulunmaktadır. Yalnızca ev değil iş yeri, iş hanı, şirket, dükkan, toplu taşıma araçları, okul, hastane, yurt, park, bağ, bahçe gibi açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama faaliyeti gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerde kullanılan ilaçlar, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup Dünya Sağlık Örgütü’nce desteklenmektedir. İlaçlama yöntemleri ise haşereler üzerinde kesin sonuç sağlamakta olup diğer canlılar için olumsuz bir etkiye sahip değildir. İlaçlama yöntemleri her uygulamada farklılık göstermekte olup alandaki bazı değişkenlere göre belirlenmektedir. Bunlar; alanın büyüklüğü, istila eden haşerenin türü ve cinsi, istila oranı, alanın çevresinde haşere oluşumuna imkan yaratan durumlar gibi bazı durumlardır. 

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Böcek ve haşere sorunu insanlığın var oluşundan bu yana bir problem olarak hayatımızda yer almaktadır. Bu sorunlarla mücadele edebilmek adına her dönem farklı teknikler geliştirilmektedir. Teknoloji çağında olmamız sebebiyle içinde bulunduğumuz zaman dilimi, haşere ilaçlama alanında altın çağı yaşadığımız bir dönemdir. İlkel yöntemler, haşere sorununa kalıcı bir çözüm sağlamamakta olup ciddi riskleri de beraberinde getirmektedir. Bu sebeple ilkel yöntemlerin geride bırakılması, modern ve profesyonel tekniklerin uygulanması gerekmektedir. Günümüzde geliştirilen ilaçlama yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntemler şu şekildedir:

  • Sıvı İlaçlama (Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama)
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonu

NOT: İlaçlama uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir