Hakkımızda

hakkimizda

Delta Paron Böcek İlaçlama, kurumsal bir yapıya, misyon ve vizyona sahiptir. Vizyonumuz, daima kaliteli işler yaparak sektörde kalıcı olmaktır. Misyonumuz; müşterilerimize, ekonomik, garantili ilaçlama hizmeti sunarak memnuniyeti ön planda tutmaktır.

Kurulduğu günden bu yana güven ve tecrübe ilkesi üzerinde hizmetlerini sürdüren böcek ilaçlama firmamız, modern ve etkili ilaçları ile sektörde daimi olmayı hedeflemiştir. Açık ve kapalı alanlarda hizmet sunan firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, TSE yüksek kalite belgelerine sahip, gerekli tüm sertifikaları bünyesinde barındırmaktadır.

Uzam ekibimiz, operasyon sorumluları, saha ekibi, kurumsal müşteri temsilcileri, kıdemli Ziraat Mühendisleri ve Veteriner hekimlerden oluşmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini benimseyerek çıktığımız bu yolda, insan sağlığını en üst seviyede tutmayı hedefleyerek, sadece zararlı canlı türlerinin yaşam alanlarımızdan tamamıyla yok olmasını amaçlamaktayız.

Tüm zararlı haşere türlerine; kemirgen, sürüngen, parazit ve asalak türleri ile mücadelenin yanı sıra, hijyenik bir yaşam alanına kavuşmanızı sağlamayı ilke edinmiştir. Böcek türlerine karşın profesyonel destek veren firmamız, en son teknoloji ve mücadele yöntemlerini kullanmaktadır. Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemlerimizle sizlere kalıcı hizmetler sunmaktayız.

Delta Paron Böcek İlaçlama şirketimiz 7/24 hizmet vererek , sizleri ve tüm sevdiklerinizi, mikroplardan ve haşerelerin neden olduğu hastalıklardan arındırmayı görev edinmiştir.