Haşere İlaçlama

HASER2

Haşere ilaçlama konusunda, deneyim ve birikimi olmayan şirketlerden uzak durulması gerekmektedir. Yaşam alanlarımızda bize zarar veren tüm türleri haşere sınıfında değerlendirebiliriz. Haşereler; kemirgen, asalak, parazit ve sürüngenler olarak ülkemizde en sık rastlanan türlerdir.

Haşere ilaçlama başlı başına programlı bir iştir. Bu gün dünya üzerinde pek çok insan haşere türleri ile mücadele etmektedir. Ancak profesyonel destek alanalar başarıya ulaşmaktadırlar. Çevremizde ve çağrı merkezimize gelen şikayetler arasından en çok, fare, sinek, hamamböceği, sivrisinek, karafatma, yılan, kene, pire gibi haşere türleri yer almaktadır. Bu türlerden gelen şikayetler doğrultusunda hareket eden firmamız, en modern uygulama yöntemlerini kullanarak sizleri haşerelerden korur.

Haşerelerin insan hayatına girmeleri, aynı zamanda yaşam alanlarını istila etmesinin bedelleri oldukça ağırdır. Haşere türleri kendi içinde gruplandırdıklarında, her birinin işlevinin ve çevreye yaydığı mikroplar sayesinde yaydığı hastalıklar baz alındığında her birisi için ayrı bir uyulama ve mücadele yönteminin olduğu da göz ardı edilmemelidir. Haşerelerin genellikle yaz aylarında aktif olduğu bilinmektedir. Ancak haşerelerin her mevsimde yaşam alanlarımızın içinde olabileceği gerçeğini de unutmamamız gerekmektedir. Haşere türleri içinde yazın en kavurucu sıcaklıkları ve kışın en dondurucu soğuğuna rağmen dayanıklı olan türlerin var olduğunu ve bu türlerin ortalama 2 ila 7 yıl gibi uzun süreli yaşadıkları bilinmesi gerekmektedir.

En çok bina, bodrum ve iş yerlerinin kabusu olan hamamböcekleri, kalorifer böceği ve kakalak, çevreye verdikleri zararın dışında insanların özellikle bağışıklık sistemi ve solunum sistemi üzerinde etkilidirler. Amerika’da hamamböceği türlerinin bazılarında ortama kanser yaydığı tespit edilmiştir. Bu durum karşısında böcek türlerinin yaşam alanlarımızı kısıtlamasına izin vermememiz gerekmektedir.

Haşereler tehlikeli varlıklardır. Bu tehlikelerden korunmamanın en kestirme yolu ise profesyonel bir firmadan destek alarak, ilaçlama yapmanızdır. Haşere ilaçlama için mutlaka uzman ekiplerle çalışılması gerekmektedir.

İlaçlama uygulamalarını sadece bahar aylarında veya yaz aylarında yapmak gibi bir alışkanlık olsa da aslında, haşerelerin varlığından kurtulmak için ilaçlama uygulamaları her mevsimde uygulanabilmektedir.

Özellikle kurumsal firmalar ilaçlama uygulamalarını belli bir rutine bağlamışlardır. Her yılın belli aylarında veya belli haftalarında periyodik ilaçlama olarak adlandırdığımız sistemi kullanan firmalar, yaşam alanlarını ilaçlama uygulamaları sayesinde güvenle kontrol altına almaktadır. Periyodik ilaçlama: belli aralıklarla bir işlemelin rutin olarak yapılması işlemidir. Bu işlemleri yapan kurum ve kuruluşlar, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda gönül rahatlığı ile yaşamlarını sürdürmektedirler.

Sizlerde, ev ya da iş yerlerinizi haşerelere karşı korumak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir, sizlerde maddi ve manevi zarar veren haşerelerden hemen kurtulabilirsiniz.

En Sık İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, en sık ilaçlama yaptığımız haşere türleridir.

En Sık İlaçlama Yaptığımız Alanalar

Okul, hastane, bina, site, havaalanı, spor salonu, otobüs terminali, otogar, uçak, otobüs, gemi, yat, güzellik salonu, kuaför, kafe, restoran, pastane, ev ve iş yerleri, açık hava alanları, bahçeler ve parklar, otoparklar, cami, sinema salonu, fabrika, yurt, tarla, arazi, arsa, düğün salonu, pansiyon, şantiye, bodrum, konferans salonu ve daha pek çok alanda hizmet vermekteyiz.