İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama kavramı İstanbul’un genelinde bulunan 39 ilçenin tamamını ve semtlerini kapsayan bir haşere hizmetidir. İstanbul böcek ilaçlama konusu, nüfusu 15 milyonun üzerinde olan kocaman bir şehri ilgilendiren oldukça ciddi bir konudur.

İstanbul’da Böcek Sorunu

istanbul-bocek-ilaclama
istanbul-bocek-ilaclama

İstanbul’da Böcek Sorunu özellikle yaz dönemlerinde korkutucu boyutlara ulaşmaktadır. Böylesine büyük bir şehrin en az kendi kadar büyük sorunları da var. Kendileri küçük olsa da sebep oldukları rahatsızlıklar kendilerinden çok daha büyük olan böcekler bunlardan en önemlilerinin başında gelir. Bu durumda İstanbul’da böcek ilaçlama konusunu gündeme getiriyor.

Üç tarafının denizlerle çevrili olması İstanbul’u yoğun neme maruz bırakıyor. İstanbul, eski ahşap yapıları, sokak hayvanları, çirkin ve plansız kentleşme gibi etkenler evlerde, iş yerlerinde sık sık böcek ve haşere sorununun yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Her kültürden, inançtan ve dokudan insanı bir araya  getiren bu şehir, çok farklı böcek ve haşere türlerinin de buluşma adresidir.

Özellikle şehrin kuzeyine yani meşhur kuzey ormanlarına doğru gidildikçe yeşillik ve nem bollaşmakta buna paralel olarak da böcek ve haşere de artış göstermektedir. Bilhassa şehrin kuzeyinde kalan ormanlık alanlara yakın ilçelerdeki evlerde, sık rastlanan akrep, çiyan, fare gibi böcek, haşere ve kemirgenler bulunmaktadır.

İstanbul Böcek İlaçlama Şirketleri

İstanbul Böcek İlaçlama şirketleri şehirde bir hayli fazladır. Ancak içlerinde profesyonel anlamda almak istediğiniz hizmeti verebilecek şirket/firma çok azdır.
Haşereler ile ilgili yaşadığınız sorunlar uzman ekip tarafından değerlendirilmelidir. Konuya ilişkin verilecek hizmet detayları tarafınız ve şirket tarafından karşılıklı görüşülerek kararlaştırılmalıdır. Her böcek ilaçlama servis sonrasında, evinize ya da ofisinize ne tür müdahalelerin yapıldığı, hangi kimyasalların kullanıldığı ve sizin tarafınızdan alınacak gerekli önlemler konusunda bilgi verilmelidir. Kaliteli hizmet veren bir ilaçlama şirketiyle anlaştıysanız uygulama sırasında da sonrasında da herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız. İlaçlatma konusu çoğu zaman gözünüzde büyüse de aslında iş sandığınızdan daha da kolaydır. İlaçlama için verilen azami süre 20 dakika olarak belirtilse bile çoğu zaman bu ola 20 dakika bile sürmemektedir. İlaçlamadan birkaç saat sonra evinize/ofisinize/atölyenize girip havalandırmanız, sonrasında içeride rahatça oturmanız mümkün olabilmektedir.

Haşere İlaçlama Fiyatları

İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında en hesaplı ve en ekonomik ilaçlama fiyatları ile çalışan şirketimiz; tüm haşere türleri için ilaçlama uygulamaları gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimizin sağlığını güvence altına almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir