Avcılar Parseller Böcek İlaçlama

Haşerelerin insanların günlük yaşam alanlarında ve temas ettiği alanlarda bulunması, sağlık için ciddi bir tehdittir. Taşıdıkları mikrop ve bakterilerle çeşitli enfeksiyonel hastalıklara sebep olan haşerelerin insan yaşam alanlarından uzaklaştırılması gerekmektedir. Haşere varlığını yok etmek için kalkışılan bireysel ve ilkel mücadeleler, çoğunlukla sonuç vermez ve sağlığa zararlı durumlara sebep olabilir. Ayrıca, daha hesaplı olduğu düşünülen bu uygulamalar; bir defadan fazla gerçekleştirildiğinde ilaçlama firmasının talep ettiği ücretin üzerine çıkarak maddi anlamda kayba sebep olmaktadır. Üstelik, haşere ilaçları yanlış kullanımlarda hayatı tehlikeye sokabilmektedir. Bu nedenle; kurumsal ve prestijli ilaçlama firmalarıyla anlaşarak haşere mücadelesinden kesin sonuçla ayrılmak en doğru hareket olacaktır. Bu doğrultuda hizmet veren Avcılar Parseller böcek ilaçlama servisi; tüm haşere türleri için %100 sonuç veren uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Parseller Böcek İlaçlama Servisi

20 yıldır ilaçlama alanında faaliyet gösteren ve çalışmalarını insan sağlığını ön planda tutarak gerçekleştiren şirketimiz; Sağlık Bakanlığının onayladığı, ziraat mühendislerinin geliştirdiği ilaçlarla hizmet vermektedir. Kullanılan ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri Dünya Sağlık Örgütü’nün de onayından geçmiş olup, haşerelerden başka hiçbir canlının sağlığını tehdit etmemektedir. Avcılar Parseller böcek ilaçlama firması olarak, en çok tercih ettiğimiz ilaçlama yöntemlerimiz şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: Bu işlem, sıvı haldeki ilacın haşerelerin geçiş yerlerine ve zeminlere uygulanması şeklinde gerçekleştirir. Kısa sürede sonuç sağlayan bu işlem; gereken talimatlara uyulması halinde 3 aya kadar etkisini gösterebilmektedir. Bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki şekilde uygulanır. Kokusuz ilaçlama genelde büyük yerlerde ve boşaltılması mümkün olmayan alanlarda tercih edilir.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği ve kalorifer böceği için öldürücü etkiye sahip olan bu ilaçlama yöntemi; jel ilacın özel bir cihaz yardımıyla haşerelerin geçiş yollarına uygulanması şeklindedir. Kokusuz oluşu sebebiyle işlem esnasında evden uzaklaşmaya gerek yoktur.
  • Fare İstasyonu: Fare zararlısı için en çok kullanılan ve en pratik yöntemdir. Haşere, fare ilacının koyulduğu kutunun içinde ölür ve kurur. Böylece koku oluşumu olmaz ve temiz bir yok etme işlemi gerçekleşir.

Parseller böcek ilaçlama firmasının ilaçlama uygulamaları ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi edinmek için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir