Pire İlaçlama

Pire ilaçlama, pirelerin çoğalmalarına izin vermeden profesyonel yöntemler ile yok edilmesidir. Pireler çok küçük yapıya sahip olduğu ve gözle görülemediği için yok edilmesi oldukça güçtür. Hayvanlar üzerinden ve evimizde bulunan tüylü eşyalardan aktif hale geçen pire ile mücadele ederken bireysel yollara başvurmamalı pire ilaçlama firmaları ile irtibata geçmelisiniz. Pireler küçük yapıları ile gözle görülemeyecek kadar küçüktür. Pirelerin var olduğunu anlamamıza yardımcı olan belirtiler; kaşıntı, kızarıklık ve kabarmadır. Hayvanlara yayılarak tüylerinin dökülmelerine ve vücudunda yaraların oluşmasına neden olan pire ile mücadelede Avcılar Böcek İlaçlama size hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor. Firmamızda pire ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Pire ilaçlama firmaları arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve önce insan sağlığı şiarı ile hareket eden firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşulları ile yararlanabilirsiniz.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar fiyat belirlemesinde etkin rol oynar. Genel olarak 3 ana unsurun belirgin olduğu pire ilaçlama fiyatlarının hesap edilmesinde ekonominize dost bir anlayış yer almaktadır. Pireleri yok etmek için uyguladığımız ilaçlama yöntemlerinin fiyatlarının hesaplanmasında;

 • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu etkin rol oynar.

Siz de pirelerden nasıl kurtulurum sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Avcılar Böcek İlaçlama firmamız İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren alanının öncü isimlerinden biridir.

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Oldukça küçük bir yapıya sahip olan pireler fark edildiği anda vakit kaybetmeden yok edilmeli ve yaşam alanımızı istila etmelerine izin verilmemelidir. Pire neden oluşur sorusunu sıklıkla duyduğumu şu günlerde pire ilaçlama işlemini uygularken;

 • Öncelikle ilaçlama yapılacak alan işleme hazır hale getirilir.
 • İlaçlama yapılacak yerden çocuklar ve kullandıkları eşyalar uzaklaştırılır.
 • İlaçlamanın yapıldığı yerde açıkta yiyecek ve içecek bulundurmamalı, açıkta kalan eşyalar iyi bir şekilde korunmalıdır.
 • İlaçlama işlemi bittikten sonra ortam en az 2 saat havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve temizlik işlerinin ardından günlük rutin yaşama geri dönülür.

Avcılar Böcek İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten alanının öncü isimlerinden biridir. Firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.Ayrıca Beykoz pire ilaçlama firmamızda ilaçlama hizmetlerine başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir